Zahájení přípravy A mužstva

Dnešním dnem byla zahájena příprava našeho A mužstva mužů.

Hráče čeká přípravné období, před startem krajského přeboru, kdy 3. 8. od 17:00 přivítáme celek z Čechovic.

Plán přípravy:

13.7 17.30 Zápas Loštice (V)
18.7. 17.30 Zápas Litovel (D)
20.7 Soupeř v jednání
27.7. čas bude upřesněn Postřelmov (D)

Oproti loňské sezóně dojde k pár kosmetickým úpravám v podobě složení kádru.

Vyšší soutěž si jde vyzkoušet náš loňský nejlepší střelec s 21 góly, Ondra Brulík, který v příští sezoně bude hrát za HFK Olomouc.

Pro příští ročník bude u nás i nadále působit Martin Kotůlek, kterému bylo hostování z HFK Olomouc prodlouženo o další sezonu.

Gólově nahradit Ondru by měli dva noví hráči. Jedním z nich je loni 2. nejlepší střelec Olomouckého KP s 28 brankami, Aleš Foukal z FC Dolany.
Druhým hráčem je Jan Lukáš, který je odchovancem FC Slovácko, v jehož dresu zapsal starty v nejvyšší soutěži a vstřelenou branku. Další starty si připsal v 2. nejvyšší české soutěži v barvách Třince a Frýdku Místku. Poslední ročníky působil v soutěžích na Znojemsku, kdy vždy byl na čele tabulky střelců. Loni vstřelil 31 branek v 23 utkáních, do kterých nastoupil.

Pevně věříme, že se klukům bude střelecky dařit i u nás. Navíc stále je možné, že posílení směrem dovnitř kádru ještě není uzavřeno a v našem dresu se v další sezoně objeví i další hráči.